Taşıma Filomuz

Merhabalar arkadaşlar, dostlar, sevgili okuyucularımız!

Haftasonuna 2 gün kala, güneşli ve güzel bir günün sabahına merhaba. Baharın sıcaklığına, yaydığı mutluluğa merhaba. Barış Manço’ya merhaba.

Birkaç gün önce farkettim ki diğer sitelerimize yazdığımız ve bir Evden Eve Nakliyat şirketi için çok fazla önem arzeden bir yazımız eksik. Kağıthane Evden Eve Nakliyat’a bu haksızlığı edemeyeceğimiz için kolları sıvadım. Şimdi sizlere taşıma filomuzdan bahsedeceğim.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat olarak güven, hız, 24 saat açık olma gibi birçok etkenden bahsettik bizi seçmenize sebep olacak. Ucuz olmamızın yanı sıra güvenliydik de. İşte bu güvenliği son model araçlarımız, taşıma filomuz ve becerikli ve donanımlı personelimizle sağlamaktayız.

Hepsi Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından onaylanmış olan taşıma filomuzda birçok araç seçeneği mevcut. Evinizin, eşyanızın veya ofisiniz büyüklüğüne göre size uygun olan araçla en uygun maliyetle ve en hızlı şekilde evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Şimdi dilerseniz birkaç görsel paylaşalım, görselleri inceledikten sonra aramanız için sabırsızlanıyoruz!

Kağıthane semtinin adı nereden geliyor?

Yepyeni bir metinle karşınızdayız sevgili okuyucularımız. Geçen yazımızda, hatırlayacağınız gibi, eşyaya saygı kavramından bahsetmiştik. Bu yazımızı henüz okumadıysanız buraya tıklayarak okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bugünkü konumuz ise, Kağıthane semtinin adı ve tarihi. Kağıthane semti ilk yazılarımızda bahsettiğimiz gibi, İstanbul için değer arzeden semtlerden birisi. Kağıthane’yle ilgili o yazımıza buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Kağıthane semtinin adı İstanbul’da Haliç körfezine dökülen bir dere ile bunun vadisinde eski kağıt imalathanelerinin bulunması nedeni ile bu adı almıştır. Bu adı alan bölge küçük bir bölgeyken son 15 yılda yapılan değişikliklerle Şişli semtinin birçok bölgesi de Kağıthane ilçesine bağlanmıştır.

Söz Kağıthane semtinin tarihçesine geldiğinde ise, konumunun merkezi olması nedeni ile zaten modern tarihimizde de önemli bir yer kaplayan bu semt; Evliya Çelebi mektuplarında ve seyahatnamesinde bile geçmektedir. Evliya Çelebi bu semtten övgüyle bahsederken bir gün bizim bu semtte evden eve nakliyat hizmeti vereceğimizden habersizdi şüphesiz. Ancak bize düşen, atamız Evliya Çelebi’nin övdüğü bu semte yakışır kalitede evden eve ve ofisten ofise nakliyat hizmeti vermek olur.

Eşyaya saygı duymak

Merhabalar sevgili ziyaretçilerimiz, merhabalar. En güzel günler sizlerin olsun.

Böyle güzel bir haftasonunda, sizleri sıkmayacak bir yazı yazmaya gayret edeceğim. Konumuz “eşyaya saygı”.

Bu konu tasavvufi düşüncede önemli bir yer kaplamakla birlikte, evden eve nakliyat için de çok önemli bir kavram. Öncelikle eşya nedir sorusuyla başlayalım. Eşya, şey kelimesinin çoğuludur. Şeyler anlamına gelen eşya, canlı olmayan varlıkların hepsi için kullanılabilir.

Peki eşyaya neden saygı duymalıyız? Unutulmamalıdır ki, insanın insandan bile çok temas kurduğu şeydir eşya. Belki canı yoktur ancak yansıtır ona davrandığınız şekli. Ayrıca karakterinizi de yansıtır.

Bir koltuk düşünün, sürekli hor bir şekilde davranıyorsunuz. Bir süre sonra artık parçalanmaya başlayacaktır. İşte böyle yansıtır ona davrandığınız şekli eşyalar.

Peki neden karakterimiz hakkında ipucu verir? Bu konuyla ilgili tonla atasözümüz bile varken, mesela “aslan yattığı yerden belli olur”, misafirlerinize ve kendinize gösterdiğiniz saygının bir diğer değişkenidir eşyalarınız.

Peki kibarca davrandığınız, sevdiğiniz ve bakımını yaptığınız eşyaların bir nakliyat firması tarafından katledilmesi nasıl hissettirir? On yılda eskimemiş bir yatağı, bir evden eve nakliyat firması bir günde katledebilir. Bu yüzden Alanur Kağıthane Evden Eve olarak sizin eşyalarınıza da kendi eşyalarımız gibi saygı gösteriyoruz. Kibar ve özenli bir biçimde taşıyor, size değer veriyoruz.

Eşlik Ettiğimiz Firmalar

Mutlu haftasonları değerli okuyucularımızın olsun efendim!

Geçmişe bakıp ders almak, başkalarının tecrübelerinden ders çıkartmak bir erdemdir. Çünkü bir olaydan kendine pay çıkartmak için, illa o olayı yaşamış olmaya gerek yoktur. Bu sebepten ötürü bizimle daha önceden çalışmış ve memnun kalmış firmaları ve müşterilerimizi sizinle paylaşmaktan onur duyuyoruz.

Mutlu müşterilerimizi 2 gruba ayıracak olursak; ofisten ofise taşımacılık ve evden eve taşımacılık diye gruplandırabiliriz.

Bu noktadan sonra sizlerle ofisten ofise taşımacılık işlemlerinde ortaklık ettiğimiz firmaları sıralayacak olursak, tabii tüm çalıştıklarımızı paylaşıp sizi sıkmak istemeyeceğimizden sadece beş firma ismi vereceğiz:

 • Gündüz Nakış – Nakış Firması
 • Özgün İrade Dergisi – Yayınevi
 • Çilek Mobilya – Mobilya Şirketi
 • Aksu Vital
 • İNŞA Yayınları – Yayınevi
 • ÇIRA Yayınları – Yayınevi

Sözü bireysel müşterilerimize getirecek olursak, yine az önceki gibi beş adet örnekle sınırlandırarak listemizi şöyle oluşturabiliriz:

 1. Ahmed Bulut – Araştırmacı/Yazar
 2. Mehmet Duman – Araştırmacı/Yazar
 3. İhsan Eliaçık – Araştırmacı/Yazar
 4. Bülent Yıldırım – İHH Genel Başkanı
 5. Ramazan Kayan – Araştırmacı/Yazar

Evet, bir yazımızın daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Unutmayın, daha birçok mutlu müşterimize dostça davranarak onların eşyalarını sıkıntısız bir şekilde taşıdık.

Peki siz, onların arasına katılmak için ne bekliyorsunuz?