Seyrantepe Evden Eve Nakliyat

Günaydın, yepyeni bir yazıyla ve yepyeni bir içerikle karşınızdayız efendim. Bu yazımızda daha önceden bahsetmediğimiz bir Kağıthane semti olan Seyrantepe’de evden eve nakliyat konusunu işleyeceğiz. Bildiğiniz üzere birkaç yazıdır Kağıthane semtlerinde ve mahallelerinde evden eve nakliyat konusunu işlemekteydik, sıra şimdi Kağıthane’nin gözbebeklerinden olan Seyrantepe’ye geldi.

1980’lere kadar sapa bir semtken bir anda büyüyen, gelişen Seyrantepe semti; Türk Telekom Stadyumu’nun inşaası ve metro hattının geçişiyle birlikte iyice değerlenmeye başladı. Ardından zamanla talep arttı, konut kiraları arttı, sonuç olarak artık halk ve Anadolu’dan göçen öğrenciler ve işçiler Seyrantepe evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duymaya başladılar.

İşte tam bu noktada Alanur Nakliyat olarak bu değerli semtimizi görmezden gelmemeyi tercih ettik. Seyrantepe’de evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyat konusunda birçok firma var. Ancak Alanur Nakliyat olarak biz; 24 saat, gece gündüz demeden hizmet vererek, profesyonel ekiplerimizle sahada uzman çalışarak, eşyalarınıza değer vererek ve sizi müşteri değil de dost olarak görerek Seyrantepe’nin en iyi evden eve nakliyat firması olmayı tercih ettik. Bununla da kalmayıp; paketleme ve ofisten ofise taşımacılık hizmeti de sunduk.

Biz payımıza düşeni yaptıktan sonra sıra sizde; Kağıthane’nin gözde semti Seyrantepe evden eve nakliyat için aramanızı bekliyoruz!