Şişli Etfal Seyrantepe’ye Taşınıyor

Seyrantepe Evden Eve Nakliyat

İyi geceler, iyi bir haftasonunun başlangıcı olması dileklerimizle efendim!

Son 3-4 yıldır gündemde olan bir mevzudan bahsedeceğiz bugün. Bir önceki yazımızda Seyrantepe evden eve nakliyat hakkında önemli bilgiler vermiştik. Bugün ise Seyrantepe’nin değerine değer katacak başka bir projeden bahsedeceğiz: hastane projesi.

Şişli Etfal Hastanesi İstanbul halkının ihtiyaçlarını karşılayan en önemli hastanelerden birisi. Ancak Sultan İkinci Abdülhamid’in küçük yaşta difteri hastalığından kaybettiği kızı Hatice Sultan’ın anısı için yaptırdığı Etfal -çocuk anlamına geliyor- Hastanesi 119 yıldır Şişli’de hizmet veriyordu. Bu bir asırı aşkın sürede hastane fonksiyonlarını yerine getiremez olmuştu, binası da oldukça yıpranmıştı.

Bu yüzden yeni binasına, yani bizim de evden eve nakliyat hizmeti sunduğumuz Seyrantepe semtindeki binasına, taşınılmasına karar verildi. 700 yatak kapasitesinden bin yatak kapasitesine çıkılacağı için ve İstanbul trafiğini hafifleteceği için çok değerli olan bu projeyle birlikte daha modern ve daha iyi şartlarda hizmet verecek. Tıpkı bizim Seyrantepe evden eve nakliyat için yaptığımız gibi en modern, en iyi ve en uygun fiyatlı hizmeti veren bir hastane olarak dünyada ilk 3’e girecek. Bizim hedefimizde de önce Türkiye’nin en iyi evden eve nakliyat firması olmak, ardından da dünyanın en iyisi olmak var tabii ki.

Hastalarımıza şifa dileyerek bu yazımızı da sonlandırıyoruz, hoşçakalın!

Seyrantepe Evden Eve Nakliyat

Seyrantepe Evden Eve Nakliyat

Günaydın, yepyeni bir yazıyla ve yepyeni bir içerikle karşınızdayız efendim. Bu yazımızda daha önceden bahsetmediğimiz bir Kağıthane semti olan Seyrantepe’de evden eve nakliyat konusunu işleyeceğiz. Bildiğiniz üzere birkaç yazıdır Kağıthane semtlerinde ve mahallelerinde evden eve nakliyat konusunu işlemekteydik, sıra şimdi Kağıthane’nin gözbebeklerinden olan Seyrantepe’ye geldi.

1980’lere kadar sapa bir semtken bir anda büyüyen, gelişen Seyrantepe semti; Türk Telekom Stadyumu’nun inşaası ve metro hattının geçişiyle birlikte iyice değerlenmeye başladı. Ardından zamanla talep arttı, konut kiraları arttı, sonuç olarak artık halk ve Anadolu’dan göçen öğrenciler ve işçiler Seyrantepe evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duymaya başladılar.

İşte tam bu noktada Alanur Nakliyat olarak bu değerli semtimizi görmezden gelmemeyi tercih ettik. Seyrantepe’de evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyat konusunda birçok firma var. Ancak Alanur Nakliyat olarak biz; 24 saat, gece gündüz demeden hizmet vererek, profesyonel ekiplerimizle sahada uzman çalışarak, eşyalarınıza değer vererek ve sizi müşteri değil de dost olarak görerek Seyrantepe’nin en iyi evden eve nakliyat firması olmayı tercih ettik. Bununla da kalmayıp; paketleme ve ofisten ofise taşımacılık hizmeti de sunduk.

Biz payımıza düşeni yaptıktan sonra sıra sizde; Kağıthane’nin gözde semti Seyrantepe evden eve nakliyat için aramanızı bekliyoruz!