Çağlayan Evden Eve Nakliyat

İyi akşamlar değerli müşterilerimiz!

Bu yazımızda daha önce pek üzerine değinmediğimiz bir konuya değineceğiz. Kağıthane semtinin en önemli caddeleri barındıran mahallelerinden birisi olan Çağlayan.

Çağlayan Evden Eve Nakliyat bizim uzun süredir verdiğimiz bir hizmet olmakla beraber; birçok farklı kuruma ve kişiye ev sahipliği yapan Çağlayan semtinin bizim için önemini tartışmamıza gerek bile yok.

Peki nedir Çağlayan’ı bu kadar değerli yapan?

Hemen cevaplayalım: Diğer tüm semtlerimiz, ilçelerimiz gibi Çağlayan Evden Eve Nakliyat bize siz değerli müşterilerimizle buluştukça mesleki tatmin duygusunu yaşatmakta. Müşterilerimizin memnuniyetini, onlarla yaptığımız empatinin sonucu olarak aldıkları hazzı gördükçe biz de mutlu oluyoruz. Ancak Çağlayan bütün bunların dışında sahip olduğu adliyesiyle, plazalarıyla ve büyük mahalleleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Fevziçakmak caddesinde, Vatan caddesinde, Şevket Paşa caddesinde ve Kağıthane caddesinde Evden Eve Nakliyat hizmetimizi sunarken gerçekten keyif alıyoruz. Bunla da kalmayıp ofisten ofise nakliyatta da bir numaralı tercihiniz olduğumuz için Çağlayan’ı anlatarak bitiremeyiz. Eğer siz de mutlu ve pratik bir nakliye hizmeti bekliyorsanız; durmayın! Hemen iletişime geçin!

Taşıma Filomuz

Merhabalar arkadaşlar, dostlar, sevgili okuyucularımız!

Haftasonuna 2 gün kala, güneşli ve güzel bir günün sabahına merhaba. Baharın sıcaklığına, yaydığı mutluluğa merhaba. Barış Manço’ya merhaba.

Birkaç gün önce farkettim ki diğer sitelerimize yazdığımız ve bir Evden Eve Nakliyat şirketi için çok fazla önem arzeden bir yazımız eksik. Kağıthane Evden Eve Nakliyat’a bu haksızlığı edemeyeceğimiz için kolları sıvadım. Şimdi sizlere taşıma filomuzdan bahsedeceğim.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat olarak güven, hız, 24 saat açık olma gibi birçok etkenden bahsettik bizi seçmenize sebep olacak. Ucuz olmamızın yanı sıra güvenliydik de. İşte bu güvenliği son model araçlarımız, taşıma filomuz ve becerikli ve donanımlı personelimizle sağlamaktayız.

Hepsi Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından onaylanmış olan taşıma filomuzda birçok araç seçeneği mevcut. Evinizin, eşyanızın veya ofisiniz büyüklüğüne göre size uygun olan araçla en uygun maliyetle ve en hızlı şekilde evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Şimdi dilerseniz birkaç görsel paylaşalım, görselleri inceledikten sonra aramanız için sabırsızlanıyoruz!

Kağıthane semtinin adı nereden geliyor?

Yepyeni bir metinle karşınızdayız sevgili okuyucularımız. Geçen yazımızda, hatırlayacağınız gibi, eşyaya saygı kavramından bahsetmiştik. Bu yazımızı henüz okumadıysanız buraya tıklayarak okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bugünkü konumuz ise, Kağıthane semtinin adı ve tarihi. Kağıthane semti ilk yazılarımızda bahsettiğimiz gibi, İstanbul için değer arzeden semtlerden birisi. Kağıthane’yle ilgili o yazımıza buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Kağıthane semtinin adı İstanbul’da Haliç körfezine dökülen bir dere ile bunun vadisinde eski kağıt imalathanelerinin bulunması nedeni ile bu adı almıştır. Bu adı alan bölge küçük bir bölgeyken son 15 yılda yapılan değişikliklerle Şişli semtinin birçok bölgesi de Kağıthane ilçesine bağlanmıştır.

Söz Kağıthane semtinin tarihçesine geldiğinde ise, konumunun merkezi olması nedeni ile zaten modern tarihimizde de önemli bir yer kaplayan bu semt; Evliya Çelebi mektuplarında ve seyahatnamesinde bile geçmektedir. Evliya Çelebi bu semtten övgüyle bahsederken bir gün bizim bu semtte evden eve nakliyat hizmeti vereceğimizden habersizdi şüphesiz. Ancak bize düşen, atamız Evliya Çelebi’nin övdüğü bu semte yakışır kalitede evden eve ve ofisten ofise nakliyat hizmeti vermek olur.

Eşyaya saygı duymak

Merhabalar sevgili ziyaretçilerimiz, merhabalar. En güzel günler sizlerin olsun.

Böyle güzel bir haftasonunda, sizleri sıkmayacak bir yazı yazmaya gayret edeceğim. Konumuz “eşyaya saygı”.

Bu konu tasavvufi düşüncede önemli bir yer kaplamakla birlikte, evden eve nakliyat için de çok önemli bir kavram. Öncelikle eşya nedir sorusuyla başlayalım. Eşya, şey kelimesinin çoğuludur. Şeyler anlamına gelen eşya, canlı olmayan varlıkların hepsi için kullanılabilir.

Peki eşyaya neden saygı duymalıyız? Unutulmamalıdır ki, insanın insandan bile çok temas kurduğu şeydir eşya. Belki canı yoktur ancak yansıtır ona davrandığınız şekli. Ayrıca karakterinizi de yansıtır.

Bir koltuk düşünün, sürekli hor bir şekilde davranıyorsunuz. Bir süre sonra artık parçalanmaya başlayacaktır. İşte böyle yansıtır ona davrandığınız şekli eşyalar.

Peki neden karakterimiz hakkında ipucu verir? Bu konuyla ilgili tonla atasözümüz bile varken, mesela “aslan yattığı yerden belli olur”, misafirlerinize ve kendinize gösterdiğiniz saygının bir diğer değişkenidir eşyalarınız.

Peki kibarca davrandığınız, sevdiğiniz ve bakımını yaptığınız eşyaların bir nakliyat firması tarafından katledilmesi nasıl hissettirir? On yılda eskimemiş bir yatağı, bir evden eve nakliyat firması bir günde katledebilir. Bu yüzden Alanur Kağıthane Evden Eve olarak sizin eşyalarınıza da kendi eşyalarımız gibi saygı gösteriyoruz. Kibar ve özenli bir biçimde taşıyor, size değer veriyoruz.

Eşlik Ettiğimiz Firmalar

Mutlu haftasonları değerli okuyucularımızın olsun efendim!

Geçmişe bakıp ders almak, başkalarının tecrübelerinden ders çıkartmak bir erdemdir. Çünkü bir olaydan kendine pay çıkartmak için, illa o olayı yaşamış olmaya gerek yoktur. Bu sebepten ötürü bizimle daha önceden çalışmış ve memnun kalmış firmaları ve müşterilerimizi sizinle paylaşmaktan onur duyuyoruz.

Mutlu müşterilerimizi 2 gruba ayıracak olursak; ofisten ofise taşımacılık ve evden eve taşımacılık diye gruplandırabiliriz.

Bu noktadan sonra sizlerle ofisten ofise taşımacılık işlemlerinde ortaklık ettiğimiz firmaları sıralayacak olursak, tabii tüm çalıştıklarımızı paylaşıp sizi sıkmak istemeyeceğimizden sadece beş firma ismi vereceğiz:

 • Gündüz Nakış – Nakış Firması
 • Özgün İrade Dergisi – Yayınevi
 • Çilek Mobilya – Mobilya Şirketi
 • Aksu Vital
 • İNŞA Yayınları – Yayınevi
 • ÇIRA Yayınları – Yayınevi

Sözü bireysel müşterilerimize getirecek olursak, yine az önceki gibi beş adet örnekle sınırlandırarak listemizi şöyle oluşturabiliriz:

 1. Ahmed Bulut – Araştırmacı/Yazar
 2. Mehmet Duman – Araştırmacı/Yazar
 3. İhsan Eliaçık – Araştırmacı/Yazar
 4. Bülent Yıldırım – İHH Genel Başkanı
 5. Ramazan Kayan – Araştırmacı/Yazar

Evet, bir yazımızın daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Unutmayın, daha birçok mutlu müşterimize dostça davranarak onların eşyalarını sıkıntısız bir şekilde taşıdık.

Peki siz, onların arasına katılmak için ne bekliyorsunuz?

Ne Yapıyoruz?

Evden eve nakliyat işlerinde müşterilerimizin yıllardır çektiği çileleri biliyoruz ve hizmetlerimizi müşteri memnuniyeti ilkemizi ön planda tutarak sizlerle buluşturuyoruz. Yıllardır sıkıcı ve yorucu olarak bilinen taşınma sürecine kalifiye elemanlarımız ve geniş araç filomuzla profesyonel bir boyut kazandırıyoruz. Ekiplerimiz eşyalarınızı sizin istediğiniz şekilde özenle paketleyip en kısa sürede nakliyatını gerçekleştirirken siz müşterilerimize kalan tek şey yeni evlerinizin tadını çıkarmanız olacak.

Yirmi yıllık tecrübemize dayanarak evden eve nakliyat sektöründe güven duygusunun ne kadar önde geldiğinin farkındayız ve eşyalarınızı birer emanet olarak görüyor, sizlere verdiğimiz değeri eşyalarınıza verdiğimiz değerle de göstermeye gayret ediyoruz. Yeni ev ve iş yerlerinize yerleşirken size yardımcı olmaktan, taşınma sürecinizi sizler için daha kolay hale getirmekten memnuniyet duyuyoruz.

Sancılı geçen taşınma işleri, yıpranmış eşyalar, gecikmiş teslimatlar ve daha birçok aksilik sizlere uğramasın istiyorsanız Alanur Evden Eve Nakliyat sizlerle. Kağıthane’de ve İstanbul’un her yerinde.

 

Profesyonel Nakliyat Nasıl Yapılır?

Merhabalar!

Bu yazımızda evden eve nakliyat ve ofisten ofise taşımacılık işi müşteriyi en mutlu ve memnun edecek şekilde nasıl yapılmalıdır konusuna değineceğim.  Öncelikle nasıl doktor hastayı, öğretmen öğrenciyi müşteri gözüyle görmüyorsa, evden eve taşımacılık işindeki firmaların da müşteriyi para kazanma kaynağı olarak değil de velinimet olarak görmesi gerekmektedir.

Çünkü müşterinin özel eşyalarıyla direk temas halinde olunduğu için, müşteriye gösterilen saygıyı ve kazandığı parayı hak etmenin yolu eşyalara kibar davranmaktan geçer. Evden eve nakliyat yapan bir firma olarak biz -Alanur Nakliyat- sanki kendi evimizi ya da ofisimizi taşır gibi taşıdığımız eşyalarınızla sizleri gönül rahatlığıyla mutlu etmeyi hedefliyoruz.

Müşterilerimizin ilk etapta hizmetini dinliyor ve onlara en uygun çözümü arıyoruz. Nasıl sınıftaki her öğrenci birbirinden farklıysa ve her öğretmenin onlara özel muamele göstermesi gerekiyorsa, biz de sevgili müşterilerimiz için kişiye ve duruma özel bir yöntem kullanıyoruz. Bu noktada müşteriden bağımsız bir şekilde kafamıza göre davranmıyor, onlarla konuyu ve muhtemel çözüm yöntemlerini paylaşarak ortak bir paydada buluşmayı hedefliyoruz.

Böylece daha memnun müşteriler ve daha hayırlı kazançlar elde etmeye çalışıyoruz!

Kağıthane’de Evden Eve Taşımacılık

Yirmi yıllık evden eve taşımacılık deneyimimizle sizlerle buluştuğumuz yerlerden biri de İstanbul’un kavşak niteliğindeki ilçesi Kağıthane. Bildiğiniz gibi Kağıthane birçok iş merkezine ve konuta ev sahipliği yapıyor. Birçok çalışanın yanı sıra çok sayıda öğrenciye de ev sahipliği yapan Kağıthane nüfus hareketliliği yüksek olan bir ilçe. Alanur Nakliyat olarak bizler Kağıthane’de yıllardır siz değerli müşterilerimizin yeni bir iş, yeni bir yuva kurarken yanında olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.

Bizi evden eve nakliyat sektörünün öncülerinden yapan siz müşterilerimize her geçen gün daha iyi bir hizmet verme uğraşındayız. Alanında edindiği sayısız tecrübeyle ekiplerimiz İstanbulun heryerinde 7 gün 24 saat hizmetinizde. Taşımacılıkla ilgili tüm ihtiyaçlarınıza büyük bir titizlikle çözümler üreterek beklentilerinizi en kısa sürede ve güvenilir bir şekilde yerine getireceğimizden şüpheniz olmasın. Alanur Nakliyat yirmi yıllık tecrübesiyle Kağıthane’de de sizlerle. Taşımacılıkla ilgili tüm ihtiyaçlarınız için bekleriz. Unutmayın bize 24 saat ulaşabilirsiniz.

 

Kağıthane İlçesi

Şirketimizin yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı Kağıthane, önceden Şişli’ye bağlı bir köydü ve 1987 yılında ilçe statüsüne kavuştu. Bugünkü sınırlarıyla Kağıthane’nin kuzey ve güneydeki komşusu Şişli, doğudaki komşusu Eyüp, batıdaki komşusu ise Beşiktaştır. Kağıthane deresinin yanında kurulan bu ilçe gün geçtikçe sanayileşmiş ve günümüzde birçok iş merkezine ve endüstriyel faaliyete ev sahipliği yapmaktadır.

Evden eve nakliyat hizmeti verdiğimiz bu ilçe birçok üniversitenin de geçiş güzergahında olduğu için yıllardır üniversite öğrencilerinin sıklıkla tercih ettiği bir yer durumundadır.  İstanbul’da Avrasya bağlantısını sağlayan iki otoyoldan biri (E5) ilçenin güneyinden diğeri (TEM) ise ilçenin kuzeyinden doğu-batı doğrultusunda geçmektedir. Kağıthane’yi İstanbullular için merkezi bir ilçe konumuna getiren etmenler çok olmakla birlikte ilçenin bugünkü nüfusu 442.694’e ulaşmış ve 16 tane mahallesi bulunmaktadır.